Katholieke Basisschool Triangel

Welkom op de website van de Katholieke Basisschool Triangel in Vlimmeren. Hier kan je meer informatie over onze school en het doen en laten in de school terugvinden. Kijk gerust rond

MAANDPRIKKER
April 2019

maandag 01 april 16.00: oudercontact L.S. en 5-jarigen
geen studie
dinsdag 02 april NM: L3B: stapel op boeken, bib , Beerse
geen studie
woensdag 03 april creadag
donderdag 04 april 8.30: K1BL: inkijkmoment nieuwe kleuters
9.20: K2WI: inkijkmoment nieuwe kleuters
zwemmen L2 - L3 - L5
geen studie
vrijdag 05 april 9.00: vastenviering
zaterdag 06 april  
zondag 07 april  
maandag 08 april paasvakantie
dinsdag 09 april paasvakantie
woensdag 10 april paasvakantie
donderdag 11 april paasvakantie
vrijdag 12 april paasvakantie
zaterdag 13 april  
zondag 14 april  
maandag 15 april paasvakantie
dinsdag 16 april paasvakantie
woensdag 17 april paasvakantie
donderdag 18 april paasvakantie
vrijdag 19 april paasvakantie
zaterdag 20 april  
zondag 21 april Pasen
maandag 22 april Paasmaandag - verlof
dinsdag 23 april NM: samenzang
woensdag 24 april  
donderdag 25 april zwemmen L1 - L4 - L6
20.15: ouderraad
vrijdag 26 april 15.00: boekenbeurs op school
zaterdag 27 april  
zondag 28 april  
maandag 29 april 16.00: oudercontact K.S. (2,5 tot 4-jarigen)
dinsdag 30 april 10.25: zingen jarigen april
   

MAANDPRIKKER
februari 2019

vrijdag 01 februari 10.30: L5: theater, Turnhout
zaterdag 02 februari winterfeest (15.00 u. tot 19.00 u.)
zondag 03 februari  
maandag 04 februari 10.30: opendeurtje kleuterschool
dinsdag 05 februari Vrouwkesdag van de gilde
woensdag 06 februari  
donderdag 07 februari zwemmen L2 - L3 - L5
vrijdag 08 februari lokale verlofdag
zaterdag 09 februari  
zondag 10 februari  
maandag 11 februari  
dinsdag 12 februari  
woensdag 13 februari  
donderdag 14 februari zwemmen L2 - L3 - L5
vrijdag 15 februari  
zaterdag 16 februari  
zondag 17 februari  
maandag 18 februari  
dinsdag 19 februari bibbezoek L2 - L3 - L4
13.35: samenzang
woensdag 20 februari 20.15: ouderraad
donderdag 21 februari zwemmen L2 - L3 - L5
vrijdag 22 februari  
zaterdag 23 februari  
zondag 24 februari  
maandag 25 februari L1: Groenhof, Pulle
10.30: opendeurtje kleuterschool
20.00: schoolraad
dinsdag 26 februari L2: bezoek tweedehandswinkel
10.00: L3: film, 't Heilaer, Beerse
NM: L6: bezoek ViTo Hoogstraten
woensdag 27 februari  
donderdag 28 februari 8.30: K1BL: inkijkmoment
9.30: K2WI: inkijkmoment
zwemmen L2 - L3 - L5
10.25: zingen jarigen februari
geen studie

MAANDPRIKKER

dinsdag 01 januari Nieuwjaar - kerstvakantie
woensdag 02 januari kerstvakantie
donderdag 03 januari kerstvakantie
vrijdag 04 januari kerstvakantie
zaterdag 05 januari  
zondag 06 januari  
maandag 07 januari welkom nieuwe kleuters
dinsdag 08 januari  
woensdag 09 januari  
donderdag 10 januari zwemmen L1 - L4 - L6
vrijdag 11 januari  
zaterdag 12 januari  
zondag 13 januari  
maandag 14 januari NM: L4: theater, Heilaar, Beerse
dinsdag 15 januari VM: L6: Film: Mijn opa de bankrover
13.35: samenzang
NM: L6: Bib, Beerse
20.15: ouderraad
woensdag 16 januari  
donderdag 17 januari zwemmen L1 - L4 - L6
vrijdag 18 januari  
zaterdag 19 januari  
zondag 20 januari  
maandag 21 januari  
dinsdag 22 januari bibbezoek L2 - L3 - L4
woensdag 23 januari pedagogische studiedag - vrijaf voor de kinderen
donderdag 24 januari zwemmen L1 - L4 - L6
8.30: K1BL: inkijkmoment nieuwe kleuters
9.20: K2WI: inkijkmoment nieuwe kleuters
L5 + L6: bezoek Technopolis
vrijdag 25 januari  
zaterdag 26 januari  
zondag 27 januari  
maandag 28 januari  
dinsdag 29 januari  
woensdag 30 januari  
donderdag 31 januari zwemmen L2 - L3 - L5
zingen jarigen januari

MAANDPRIKKER november 2018

donderdag 01 november herfstvakantie
vrijdag 02 november herfstvakantie
zaterdag 03 november  
zondag 04 november  
maandag 05 november Welkom nieuwe kleuters
start rodeneuzenproject
dinsdag 06 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
bib L2 - L3 - L4
Fietscontrole
start rodeneuzenactie
woensdag 07 november L5 - L6: Vlaamse Junior STEM Olympiade
L3: herdenking oorlog
donderdag 08 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
zwemmen L2 - L3 - L5
L6: Boek 'n toer: boekenbeurs Antwerpen
20.00: ouderavond ogroeien doen ze vanzelf, luisteren niet altijd Albertstraat Beerse
vrijdag 09 november  
zaterdag 10 november  
zondag 11 november  
maandag 12 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
16.00: oudercontact L3 - L6
dinsdag 13 november  
woensdag 14 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
donderdag 15 november zwemmen L1 - L4 - L6
vrijdag 16 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
zaterdag 17 november  
zondag 18 november  
maandag 19 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
20.15: ouderraad
dinsdag 20 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
woensdag 21 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
pizzaslag
12.05 - 12.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
donderdag 22 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
grootouderfeest
zwemmen L1 - L4 - L6
20.00: ouderavond KiVa
vrijdag 23 november 8.00 tot 8.30: rodeneuzenactie: verkoop op de speelplaats
zaterdag 24 november  
zondag 25 november  
maandag 26 november 16.00: oudercontact K.S.
dinsdag 27 november  
woensdag 28 november  
donderdag 29 november zwemmen L1 - L4 - L6
vrijdag 30 november 10.25: zingen jarigen november
afsluiting rodeneuzenproject
   

 Maandprikker
september 2018

zaterdag 01 september  
zondag 02 september  
maandag 03 september start nieuwe schooljaar - welkom kinderen en ouders
8.30: koffie en thee aangeboden door ouderraad
10.25: zingen jarigen juli en augustus
dinsdag 04 september  
woensdag 05 september  
donderdag 06 september zwemmen L2 - L3 - L5
13.35: samenzang
vrijdag 07 september 9.00: viering begin schooljaar
zaterdag 08 september  
zondag 09 september  
maandag 10 september  
dinsdag 11 september 19.00: info-avond begin schooljaar - eetzaal lagere school
woensdag 12 september  
donderdag 13 september zwemmen L2 - L3 - L5
20.15: ouderraad
vrijdag 14 september  
zaterdag 15 september  
zondag 16 september  
maandag 17 september  
dinsdag 18 september  
woensdag 19 september  
donderdag 20 september zwemmen L2 - L3 - L5
vrijdag 21 september strapdag: te voet of met de fiets naar school
zaterdag 22 september  
zondag 23 september  
maandag 24 september  
dinsdag 25 september veldloop voor de lagere school, sportpark Beerse
woensdag 26 september  
donderdag 27 september zwemmen L2 - L3 - L5
vrijdag 28 september 10.25: zingen jarigen september
zaterdag 29 september  
zondag 30 september