'Eerste steenlegging'

De ‘eerste steenlegging’ van de nieuwbouwwerken was op vrijdag 8 april 2011 een feit. Na een korte toespraak van de voorzitter van het schoolbestuur werd in aanwezigheid van de pers, enkele genodigden en alle leerkrachten en leerlingen van de school het lint met de nationale driekleur officieel doorgeknipt door Alyssa en Ilian van onze school.
Klik hier voor een video fragment uit het RTV nieuws van 8 april 2011
Steenlegging_06  Steenlegging_14

Enkele arbeiders van de bouwfirma DCA metselden daarna een koker in de muur van de nieuwbouw in. In deze koker zitten tekeningen gemaakt door de leerlingen van onze school en met als thema ‘Droom van een school’. Voor deze koker zal later een gedenkplaat komen te hangen. Wie weet worden deze tekeningen over enkele eeuwen ontdekt. Daarna was het aan de voorzitter van het schoolbestuur om de eerste gevelsteen te leggen.

Steenlegging_27  Steenlegging_45

Na deze plechtigheid trakteerde de aannemer DCA met een heerlijk ijsje. Over een goed jaar zouden de bouwwerken moeten voltooid zijn. Misschien dat we dan weer zullen vieren ?


aaaa1   aaaa2

meester Pedro